تولید استرچ پالت بند

تولید استرچ پالت بند

تولید استرچ پالت بند

استرچ پالت بند

محصولات بسته بندی همچون پوشش و لباسی هستند که از محصولات در برابر ضربه و فرسودگی محافظت می کنند و امکان حمل و نقل و نگهداری آسان آن را بدون تاثیر عوامل خارجی فراهم می آورند. بسته بندی ها به عنوان یک محصول صنعتی تعریف می شوند که تمیز و قابل اعتماد نگه داشتن محصول را آسان تر می کنند و آن را از محصولات مشابه رقبای خود متمایز می سازند. با اینحال رقابت شدید در بازارهای داخلی و بین المللی، اهمیت بسته بندی را روز به روز افزایش می دهد.

هر چقدر هم که کیفیت محصول برای برندها خوب باشد، اگر محصول بسته بندی و به قولی لباس خوبی نداشته باشد، پیدا کردن خریدار و البته متقاضیان آن چشمگیر نخواهد بود. بنابراین باید بسته بندی مناسب در رأس سرمایه گذاری شرکت های تولیدی قرار بگیرد. یکی از مهمترین پلاستیک های بسته بندی، تولیدات و صنایع استرچ پالت بند است.

مجموعه بسپارنگار تولید کننده استرچ پالت بند با قابلیت سفارش در تمام ابعاد و ضخامت درخواستی مشتری است که به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان استرچ ۵ لایه در ایران نیز شناخته می شود. اصولا استرچ پالت بند که به سلفون استرچ رول شده نیز معروف است، به دو صورت دستی یا ماشینی استفاده می شود.

قیمت استرچ پالت بند

به لحاظ اینکه قیمت استرچ پالت بند وابسته به قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی است به همین خاطر قیمت آن لحظه ای و متغیر است. از اینرو می بایست برای استعلام قیمت با همکاران فروش ما در وب سایت بسپارنگار تماس بگیرید. با اینحال قیمت استرچ پالت بند به کیلوگرم محاسبه می گردد.

ضخامت استرچ پالت بند

معمولا ضخامتی که برای سلفون استرچ در نظر گرفته می شود، ۲۴ میکرون است اما با این وجود در مجموعه بسپارنگار هیچ محدودیتی برای تولید استرچ پالت بند در ابعاد و ضخامت های مختلف نخواهید داشت. همینطور شاید برخی فکر کنند که تعداد لایه ها باعث افزایش ضخامت استرچ می شود که باید بگوییم اصلا ارتباطی ندارد و ما می توانیم در هر ضخامتی، تعداد لایه بندی درخواستی را اعمال کنیم. به علاوه ناگفته نماند که هر چقدر ضخامت استرچ بیشتر باشد، استحکام و میزان کشش استرچ نیز افزایش می یابد.

اهمیت تولید استرچ با ماشین آلات بروز

در مجموعه بسپارنگار از ماشین آلات مدرن و بروز استفاده می گردد که همین موضوع کمک می کند تا فیلم استرچ بسته بندی با کیفیت بالا تولید گردد. علت این امر بخاطر کیفیت تولید این دستگاه های مدرن است که قادر هستند تا در ضخامت کم، لایه های بیشتر با چسبندگی زیاد تولید کنند. همچنین قابل توجه مخاطبان و مشتریان بسپارنگار که ما در این مجموعه علاوه بر ماشین آلات پیشرفته و بروز از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنیم. البته شفافیت استرچ پالت بند و همینطور مقاومت در برابر پارگی و سوراخ شدن نیز رابطه مستقیمی با کیفیت مواد اولیه و دستگاه های تولید آن دارد. ما در مجموعه بسپار نگار، استرچ پالت بند با قابلیت کشسانی هر یک متر تا ۱۰ متر را داریم و این قابلیت را به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می کنیم.

رنگ بندی فیلم استرچ

هر چند تولید فیلم استرچ معمولا به دو صورت شفاف یا مات تولید می گردد و استفاده از فیلم استرچ رنگی چندان متداول نیست، اما چنانچه سفارش و درخواستی وجود داشته باشد، ما قادر به تولید فیلم استرچ رنگی نیز هستیم.

موارد اضافی در سفارش سلفون

برخی ممکن است در سفارش سلفون به یک سری از قابلیت ها نیاز داشته باشند که در اینصورت ما در مجموعه بسپار نگار می توانیم یک سری موارد اضافی اعم از تولید سلفون به صورت مات یا رنگی، قابلیت ضد الکتریسیته ساکن برای جذب ناپذیری گرد و غبار روی نایلون Anti Static و همینطور مقاومت در برابر حرارت و اشعه نور خورشید Anti UV را به قابلیت های سلفون اضافه نماییم.

استرچ پالت بند چه کاربردهایی دارد

استرچ پالت بند از کاربردهای بسیاری برخوردار بوده و بسیار پر مصرف است. از آن تقریبا در هر صنعتی برای بسته بندی محصولات استفاده می گردد. با اینحال مشاغلی چون صنایع دارویی، مواد غذایی، صنایع تولید کارتون و همینطور بسته بندی مبلمان و… از استرچ پالت بند استفاده می کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها