تولید انواع بسته بندی سبزیجات

تولید انواع بسته بندی سبزیجات

تولید انواع بسته بندی سبزیجات

بسته بندی سبزیجات

با توجه به شرایط تولید و مصرف در دنیای امروز، تقریبا تمام محصولات غذایی که برای رفع نیاز خود خریداری می کنیم، به صورت بسته بندی شده به فروش می رسند. حتی صنعت بسته بندی شروع به ایفای نقش مهمی در بخش واردات و صادرات در جهان کرده است که در آن تقاضای مصرف در حال افزایش است و جمعیت آن متراکم تر شده است.

 

لذا استفاده از بسته بندی مناسب برای محصول، ضمن افزایش ماندگاری و قابلیت اطمینان به حفظ سلامت آن، محصول را در برابر تمامی عوامل خارجی محافظت می کند. در واقع استفاده از بسته بندی مناسب برای حفظ محصول پس از تولید، توزیع، فروش و حتی پس از فروش بسیار مهم است.

 

مجموعه بسپارنگار، ارائه دهنده خدمات تولید انواع بسته بندی سبزیجات خشک، تازه، فروشگاهی و… در تمام ابعاد و ضخامت بدون محدودیت در حجم سفارش هستیم. به علاوه خدمات چاپ بر روی انواع سفارشات بسته بندی در این مجموعه از جمله انواع محصولات پلاستیکی به صورت چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital ESKO بوده و بدون واسطه و به صورت عمده از کارخانه انجام می‌پذیرد.

ما در بسپارنگار با ارائه انواع فرمت های بسته بندی اعم از بسته بندی صیفی جات، سبزیجات و… با استفاده از مواد پلی اتیلن فعالیت داریم. یکی از ویژگی هایی که ما را به نسبت همکارانمان خاص می گرداند، ارائه مشاوره های لازم است تا بتوانید با توجه به نیاز و هزینه ای که می خواهید صرف کنید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین در ادامه به بررسی و معرفی برخی از انواع بسته بندی های مواد غذایی می پردازیم که عبارتند از:

بسته بندی سبزیجات خشک

یکی از متداول ترین و بهترین نوع بسته بندی سبزیجات خشک، پاکت های بسته بندی است. با وجود اینکه ما در بسپارنگار هیچ محدودیتی نداریم و امکان سفارش هر نوع بسته بندی برای سبزیجات خشک را داریم اما با اینحال مزیتی که پاکت های بسته بندی دارند این است که شکل ظاهری بسته بندی نیز به بهترین شکل ممکن در غرفه فروشگاه ها دیده می شود. برخی از انواع پاکت های بسته بندی سبزیجات خشک عبارتند از:

بسته بندی سبزیجات خشک صادراتی

جالب است بدانید که کشور ما ایران یکی از مهمترین صادرکنندگان سبزیجات به کشورهای همسایه و حتی اروپا محسوب می گردد. از اینرو افراد بسیاری هستند که در این بازار بسیار بزرگ و پر رونق فعالیت دارند و سود و درآمد خوبی هم نصیبشان می گردد. اما نکته ای که در جهت بسته بندی سبزیجات صادراتی وجود دارد این است که استانداردهای فرآیند بسته بندی در هر کشوری متفاوت است که با توجه به کشورهایی که ما به آنها صادرات سبزیجات به صورت بسته بندی داریم، می توان آنها را در دو سطح کیفیت استاندارد بسته بندی کرد. که یکی مناسب کشورهای خاورمیانه و دیگری مناسب کشورهای اروپایی است. بر این اساس می توان مثلا برای کشورهای منطقه خاورمیانه از بسته بندی های ارزان و مقرون به صرفه و برای کشورهای اروپایی از بسته بندی هایی با استانداردهای بالا استفاده کرد.

بسته بندی سبزیجات خشک برای مصارف داخلی

بخش دیگری از درخواست های بسته بندی سبزیجات خشک، برای استفاده داخلی است. از اینرو مراکز تولید و عرضه سبزیجات خشک برای عرضه بهتر و بهداشتی محصولات سبزی خشک خود، اقدام به استفاده از پاکت های بسته بندی سبزیجات خشک می نمایند. معمولا بسته بندی هایی که برای مصارف داخلی انتخاب می شود از نوع ارزان آن است تا باعث افزایش قیمت و در نتیجه عدم اقبال از محصولات سبزیجات خشک شده در داخل نباشد.

انواع بسته بندی سبزیجات تازه

ماهیت بسته بندی برای سبزیجات تازه، متمایز از بسته بندی برای سبزیجات خشک است. معمولا چون قرار است از سبزیجات تازه در مدت زمان کوتاهی پس از خرید استفاده شود، از بسته بندی های پلمپ استفاده نمی گردد. و البته نیازی هم به اینکار دیده نمی شود.

بسته بندی های فروشگاهی

عموما فروشگاه های میوه و سبزیجات برای برندسازی و تبلیغات فروشگاه خود و همینطور عرضه محصولات بهداشتی در قالب بسته بندی های اختصاصی، اقدام به خرید بسته بندی با چاپ نام و برند خود بر روی بسته بندی می نمایند. منتها فرقی که این دست از بسته بندی ها دارد این است که بسیاری از فروشگاه ها ترجیح می دهند تا از پاکت های یک طرف باز استفاده کنند و سپس طرف دیگر را با تهیه یک دستگاه پرس حرارتی کوچک، خودشان پلمپ نمایند.

بسته بندی سبزیجات منجمد

امروز استفاده از محصولات مواد غذایی منجمد توسط عموم مردم بسیار رایج شده است و به همین جهت نیز بخش مهمی از محصولات عرضه شده از سوی مراکز عرضه سبزیجات به صورت منجمد ارائه می شود. یکی از بسته بندی های مناسب برای عرضه سبزیجات منجمد، پاکت های پلاستیکی زیب دار یا به قولی زیپ کیف هستند. آنها ساختار ساده ای دارند که می توانند استفاده راحت از سبزیجات منجمد را در هر زمانی فراهم آورند.

چاپ ۱ تا ۸ رنگ digtal ESKO

امروز تجهیزات و تکنولوژی بسته بندی حرف اول را در صنعت بسته بندی می زند. از اینرو شرکت بسپارنگار با برخورداری از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن، این امکان را برای مخاطبان و مشتریان خود فراهم آورده تا محصولات بسته بندی را به صورت چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital ESKO با دو متد فلکسی و هلیو سفارش دهند. همچنین هیچ گونه محدودیتی در بسپارنگار برای چاپ هر یک از انواع پاکت های بسته بندی با رنگ های چاپی متنوع وجود ندارد و می توانید با ارسال طرح خود برای کارشناسان ما، برای چاپ آن اقدام کنید.

تولید بسته بندی در ابعاد دلخواه شما

به علاوه همانطور که در ابتدا اشاره کردیم در بسپارنگار هیچ محدودیتی برای سفارش بسته بندی در ابعاد و ضخامت های مورد نظر شما وجود ندارد. لذا می توانید بسته به محصول خود از  کوچک تا بزرگ یا از ضخیم تا نازک، بسته بندی مناسب محصول خود را سفارش دهید.

مجموعه بسپارنگار یک مجموعه چاپ و بسته بندی های انعطاف پذیر بر پایه استفاده از تکنولوژی های روز بسته بندی دنیا و از طریق ارائه راهکارهای نو با مشورت از متخصصین این حوزه است. ما با بیش از ۱۰۰۰ نوع بسته بندی و صادرات به بیش از ۲۰ کشور دنیا و با ارائه مشاوره و فروش و کسب رضایت ۱۰۰ درصدی مخاطبان و مشتریان خود، جایگاه مهم و معتبری را در عرصه صنعت بسته بندی کشور از آن خود کرده ایم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها