تولید انواع نایلون استرچ

تولید انواع نایلون استرچ

تولید انواع نایلون استرچ

نایلون استرچ

نایلون های استرچ یکی از ملزومات ضروری بسته بندی در هر خانه ای است که البته نه تنها در خانه بلکه در بسیاری از مناطق صنعتی نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع نایلون استرچ یک ماده بسته بندی شفاف است که می توان به آن پلاستیک نیز گفت. این محصول با ساختار کششی خود به راحتی می تواند محصولات بسته بندی شده را محکم نگه دارد.

 

آنها محصولاتی هستند که از مواد و متریال هایی چون پلی اتیلن و پی وی سی ساخته می شوند و به دلیل ساختار نازک و پلاستیکی خود به گرما حساس هستند و در مواجهه با گرما می توانند واکنش هایی مانند انقباض و شل شدن داشته باشند.

 

با اینحال نایلون استرچ از محصول در برابر بسیاری از عوامل خارجی مانند گرد و غبار، رطوبت یا خیس شدن، محافظت می کند و به همین دلیل نیز به مهمترین و ضروری ترین مواد سازمان های صنعتی بدل گشته است. همچنین حفظ کیفیت که در فرآیند تولید و پس از تولید از جایگاه بسیار مهم و حیاتی برخوردار است، بسیار مورد توجه شرکت ها بوده و برای دست یابی به این مقصود یعنی محافظت از آنها در برابر عوامل خارجی چون رطوبت و خیس شدن یا کثیفی و گرد و غبار و البته جلوگیری از هر گونه آسیب به بسته بندی از نایلون استرچ استفاده می کنند.

بسپار نگار تولید کننده پلاستیک بسته بندی استرچ (سلفون) در همه ضخامت ها و ابعاد بوده و همینطور یکی از اولین تولید کنندگان استرچ ۵ لایه ای هستیم که دارای قابلیت کشسانی هر یک متر تا ۷ متر یعنی چیزی حدود ۷۰۰ درصد کشسانی را ارائه می دهد.

نایلون های استرچ را می توان از اصلی ترین پلاستیک های بسته بندی دانست که حتی بخاطر نبودشان ممکن است یک خط تولید متوقف شود. از اینرو یکی از کاربردی ترین و پرمصرف ترین انواع پلاستیک های بسته بندی به حساب می آیند. همچنین ما در مجموعه بسپارنگار علاوه بر اینکه کیفت محصولاتمان را تضمین می کنیم و به موقع نیز سفارشات را تحویل می دهیم، هیچ محدودیتی نیز در تولیدات این قبیل محصولات نداریم و سفارشات نایلون استرچ را بر اساس کیلوگرم قیمت گذاری می کنیم.

یکی از اولین ها در تولید استرچ ۵ لایه

یکی از قابلیت های خوب و مهم نایلون های استرچ، کشسانی آنهاست که لازم است همینجا بگوییم مجموعه بسپارنگار یکی از اولین تولید کنندگان استرچ ۵ لایه با قابلیت کشسانی هر ۱ متر تا ۷ متر است. این حجم از کشسانی علاوه بر صرفه جویی در مصرف و بازدهی بالا، باعث کاهش هزینه های شما نیز خواهد شد.

قیمت نایلون استرچ پالت

هر چند تورم و تغییرات لحظه ای قیمت باعث می شود تا در نهایت برای استعلام قیمت با مشاوران فروش ما در بسپارنگار تماس حاصل فرمایید، اما با اینحال سیستم قیمت گذاری ما بر اساس قیمت مواد اولیه پتروشیمی و بر حسب کیلوگرم خواهد بود. و در عین حال هر چه میزان سفارش بالا باشد از تخفیف و تعرفه قیمتی کمتری برخوردار می شود.

عوامل مهم در کیفیت استرچ پالت

اصولا اگر از حرفه ای های حوزه صنعت بسته بندی یا کسانی که با استرچ پالت برای بسته بندی سر و کار دارند بپرسید که کیفیت استرچ پالت در چه چیزهایی خلاصه می شود، قطعا دو فاکتور مهم را به عنوان دلایل کیفیت آن خواهید شنید. یکی میزان کشسانی بالاست که همانطور که گفتیم در مجموعه بسپارنگار کشسانی هر یک متر تا ۷ متر تضمین می گردد و دوم خاصیت چسبندگی است که هر چه استرچ پالت از چسبندگی بالاتری برخوردار باشد، سهولت و راحتی بسته بندی را به همراه خواهد داشت. خوشبختانه این خاصیت نیز در تولیدات استرچ پالت مجموعه بسپار نگار تضمین می گردد.

راهنمای انتخاب دستگاه بسته بندی استرچ

بطورکلی ۲ مدل دستگاه بسته بندی استرچ داریم که تحت عنوان دستگاه بسته بندی استرچ دستی و دستگاه بسته بندی استرچ اتوماتیک شناخته می شود. در نوع دستی هر چند به یک نیروی انسانی برای بسته بندی نیاز است اما هزینه های آن به نسبت مدل اتوماتیک پایین است. در نوع اتوماتیک شاهد دستگاه های متنوعی هستیم که می توان بر اساس ابعاد بسته بندی و حجم خط تولید از میان آنها انتخاب کرد.

انجام کلیه امور سفارشی سازی

مجموعه بسپارنگار به واسطه توانمندی های بالایی که چه به لحاظ  فنی و تجهیزاتی و چه نیروی انسانی دارد، این امکان را برای عموم مشتریان خود فراهم آورده که بتوانند هر نوع سفارشی سازی را داشته باشند. مثلا سفارش رنگی اسرچ که در اینصورت بخاطر جنس نازک استرچ، امکان چاپ بر روی آن را از دست می دهید.

راهنمای ثبت سفارش و مراحل خرید استرچ

قطعا کسانی که قصد خرید و سفارش استرچ را دارند، بر اساس نیاز خود یکسری از مسائل و موارد را در نظر گرفته اند. اما با این وجود لازم است بدانید که برای خرید و سفارش استرچ حتما می بایست به نیاز خود توجه کنید و موارد مهم اعم از ضخامت مورد نیاز از ۱۰ تا ۳۰ میکرون، عرض رول، انتخاب تعداد لایه ها از یک تا ۵ لایه، طول متراژ رول و البته حجم سفارش که هرچه بیشتر باشد سبب کاهش هزینه ها می گردد را در نظر بگیرید.

مجموعه بسپارنگار مفتخر است که یکی از اولین تولید کنندگان نایلون استرچ ۵ لایه با کشسانی هر یک متر تا ۷ متر است که البته این محصول را به مانند بسیاری از محصولات تولیدی خود با امکان انجام کلیه امور سفارشی سازی به انجام‌ می رساند. همچنین توانمندی های مجموعه بسپارنگار چه به لحاظ تکنولوژیکی و چه نیروی انسانی در سطحی است که به این مجموعه از کیفیت محصولات خود اطمینان بخشیده و سبب گشته تا کیفیت کلیه محصولات خود از جمله نایلون استرچ را تضمین نماید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها