تولید نایلون میوه

تولید نایلون میوه

تولید نایلون میوه

بازار میوه و سبزیجات به طور مداوم در حال گسترش است و همینطور رفتار خرید مردم نیز تغییر کرده است. از اینرو میوه ها برای عرضه و فروش با الزاماتی چون بسته بندی راهی بازار می شوند.

در واقع بسته بندی میوه ها یکی از مراحل مهم در مسیر طولانی و پیچیده از تولید کننده تا مصرف کننده است. با اینحال نایلون میوه، ماده غالب برای بسته بندی مصرف کنندگان میوه است که علاوه بر هزینه های بسیار پایین تولید، شفاف هستند و امکان بازرسی آسان محتویات آن را هم فراهم می کنند. همچنین آنها در طیف وسیعی از ضخامت ها و اندازه ها موجود هستند و تحقیقات نشان داده است که عمر مفید محصولات تازه با این بسته بندی ها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

مجموعه بسپار نگار که به عنوان یک مجموعه مرجع در تولید انواع محصولات پلی اتیلنی از جمله محصولات بسته بندی چون انواع پاکت و پلاستیک بسته بندی میوه به صورت تکی، صادراتی، میوه خشک، انواع پلاستیک دسته دار میوه و تره بار و… شناخته می شود، قادر است در ابعاد و ضخامت های مختلف با رنگ بندی های متنوع با چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital Esko این خدمات را ارائه دهد و همواره بسیاری از نیازهای بازار کشور به این دست از محصولات بسته بندی را نیز فراهم نموده است.

ما در این مجموعه قادر هستیم تا تولید و طراحی انواع نایلون میوه و بسته بندی میوه را بر حسب مواد پلاستیکی انجام دهیم. لذا در ادامه به برخی از محصولات بسته بندی نایلون میوه اشاره خواهیم داشت که عبارتند از:

نایلکس میوه

کلیه فروشگاه های عرضه میوه و تره بار چاره ای جز این ندارند که برای بسته بندی خرید ‌مشتریان خود از یک وسیله بسته بندی همچون پلاستیک دسته دار استفاده کنند. و قطعا من و شما هم بارها از این فروشگاه های عرضه میوه و تره بار خرید کرده ایم که معمولا از پلاستیک نوع دسته رکابی با مواد اولیه نایلکس استفاده می کنند. در واقع علت استفاده از این نایلکس های دسته رکابی به این خاطر است که اولا براحتی قابل حمل است و دوما قادر به حمل بارهای سنگین هستند بدون اینکه دچار پارگی شوند. و شاید علت محبوبیت پلاستیک دسته دار یا به قولی نایلکس دسته رکابی برای میوه نیز همین موارد باشد.

نایلکس خیاری مناسب برای بسته بندی عمده میوه و مرکبات

در کنار استفاده از کارتن و جعبه های بسته بندی میوه که معمولا پس از برداشت محصول از درختان و زمین های کشاورزی از آنها استفاده می گردد تا به دست مصرف کننده برسند، یکی دیگر از پرمصرف ترین وسایل بسته بندی در این خصوص نایلون های با ابعاد بزرگ است که به آنها نایلون دسته خیاری گفته می شود. نایلون های دسته خیاری بسیار مناسب این کار بوده و معمولا برای بسته بندی عمده میوه و مرکبات مورد استفاده قرار می گیرند.  

بسته بندی تکی میوه

طبیعتا برای بازار داخل می بایست از سلفون های بسیار نازک برای بسته بندی تکی میوه استفاده کرد، اما در صورتی که قصد صادرات دارید باید میوه ها را به شکل تکی بسته بندی و چاپ کرد که البته این کار نیازمند این است که قبلا بازار فروش خود را پیدا کرده و هزینه ها را بررسی کرده و به قولی سبک سنگین کرده باشید. چون معمولا هزینه بسته بندی تکی، قیمت بیشتری از خود میوه دارد.

روکش های سلفونی میوه

از روکش های سلفون میوه برای بسته بندی های تکی میوه استفاده می شود که این لایه سلفون یکبار مصرف می تواند از آنها در برابر گرد و غبار و عوامل خارجی محافظت کند که در اصطلاح به آنها استرچ غذایی هم می گویند.

بسته بندی صادراتی میوه

بخش مهمی از فروش در صادرات به شکل و ظاهر و البته کیفیت بسته بندی آن مرتبط است و شاید شنیده باشید که محصولات زعفران و پسته ما به ترتیب در اسپانیا و ترکیه با بسته بندی های شکیل با قیمت های بسیار بیشتر به سایر کشورها فروخته می شوند.

پس اگر چنانچه یک بسته بندی خوب برای محصولات میوه خود داشته باشید و بازارسنجی مناسبی کرده باشید، قادر خواهید بود در صادرات از جمله صادرات میوه موفق باشید. از اینرو ما در بسپار نگار، بسته بندی های خاص صادراتی با کمترین قیمت ها را برای مشتریان و مخاطبان خود تدارک دیده ایم که می تواند حتی در بازاریابی فروش محصولات میوه شما نقش مهمی را ایفاء نماید.

پاکت های بسته بندی میوه خشک

امروز بازار فروش میوه های خشک چه در داخل کشور و چه خارج بسیار داغ است. منتها شرط موفقیت در این حوزه، عرضه با کیفیت و البته با بسته بندی مناسب و چشمگیر است تا بتواند در این بازار پر رقابت موفق باشد. از اینرو برای بسته بندی میوه خشک باید به دو چیز دقت کرد. اول اینکه بسته بندی چشمگیر و جذاب باشد و دوم اینکه یک بسته بندی آسان مصرف باشد. در این خصوص می توان از سلفون لمینت شده یا پاکت های بسته بندی استفاده کرد.

انواع پاکت میوه

انواع پاکت میوه بسیار گسترده هستند که معرفی همه آنها به طولانی شدن مبحث خواهد انجامید. اما برخی از مهمترین آنها اعم از پاکت های سلفون مقاوم لمینتی، پاکت کرافت، پاکت متالایز که چاپ پذیری بالایی دارد، پاکت های دسته دار، پاکت های زیپ دار و… هستند که برای سفارشات این صنف بیشتر از بقیه انواع پاکت میوه مورد استفاده قرار می گیرند.

سفارشی سازی بسته بندی میوه

ما با ۲۵ سال سابقه در مجموعه بسپار نگار و به واسطه برخورداری از تکنولوژی های روز بسته بندی و متخصصین حرفه ای حوزه صنعت بسته بندی، همواره کوشیده ایم تا آنچه در ذهن از بسته بندی محصول خود دارید را قابل لمس کرده و هر نوع سفارشی سازی های خاص بسته بندی را به بهترین شکل و کیفیت با چاپ ۱ تا ۸ رنگ Esko Digital با متدهای چاپی گوناگون در تمام ابعاد و ضخامت ها قبول کرده و به انجام رسانیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها