تولید پلاستیک بسته بندی ماهی

تولید پلاستیک بسته بندی ماهی

تولید پلاستیک بسته بندی ماهی

پلاستیک بسته بندی ماهی

اصولا ماهی و بطور کلی غذاهای دریایی ارزش غذایی بالایی دارند اما در عین حال غذاهای حساس و فاسد شدنی هستند. از اینرو بسته بندی، این محصولات را از آسیب و فساد محافظت می کند. در گذشته ماهی فروشی ها، ماهی ها را در کاغذ و روزنامه می پیچیدند و سپس آن را به مشتری تحویل می دادند، اما امروزه در بسته بندی های عایق، ضد بو و غیر چکه ای با تکنولوژی بالا مهر و موم می شود.

لذا به واسطه همین بسته بندی، کیفیت محصول حفظ می شود و جا به جایی آن نیز تسهیل می گردد. بخصوص محصولات ماهی که اغلب در طول سفر از منبع تا محصول نهایی چندین بار بسته بندی می شوند. از اینرو بخشی از فعالیت ما در بسپارنگار به تولید انواع بسته بندی های ماهی بر حسب مواد اولیه پلاستیکی با چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital Esko اختصاص یافته است.

ما در بسپارنگار قادر به انجام کلیه امور سفارشی سازی بسته بندی ماهی از جمله بسته بندی ماهی صادراتی هستیم. به علاوه مجموعه بسپارنگار قادر به تولید انواع بسته بندی اعم از نایلون و پلاستیک یا پاکت بسته بندی ماهی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی یا همان مواد اولیه پلاستیکی است و می تواند هر نوع سفارشی سازی با هر نوع چاپی را با تضمین کیفیت به انجام رساند.

در هر حال کسانی که در حرفه پخش ماهی یا بسته بندی آن فعال هستند به یکی از انواع وسایل بسته بندی یعنی پلاستیک بسته بندی یا ظروف پلاستیکی یک بار مصرف نیاز دارند. و با توجه به اینکه ظروف پلاستیکی یک بار مصرف از هزینه های بسیار بیشتری به نسبت پلاستیک بسته بندی برخوردار است، لذا کسانی که قرار است برای بسته بندی آخر ماهی اقدام کنند، توصیه می شود تا از سلفون های لمینتی بهره ببرند.

سلفون های لمینتی علاوه بر زیبایی چشمگیر و جذابیت بیشتر، از هزینه هایی بسیار پایین‌تری نیز برخوردار بوده و در عین حال بسیار مقاوم هستند. بر این اساس ما در ادامه این محتوا قصد داریم تا از ارزانترین نوع بسته بندی ماهی تا گران‌ قیمت ترین آن را به شما معرفی کنیم تا بدانید که بر اساس جیب و بودجه خود، چه انتخابی برای بسته بندی محصولات ماهی داشته باشید.

انواع بسته بندی ماهی

هر بسته بندی برای هر محصولی مناسب نیست و مثلا بسته بندی ماهی تازه با ماهی منجمد متفاوت است و همینطور مباحث قیمتی در انتخاب نوع بسته بندی تاثیر گذار است. با اینحال انواع بسته بندی ماهی وجود دارد که در همه آنها سعی می شود تا محصول برای مشتری نهایی جذاب دیده شود و اطلاعات خاصی را ارائه دهد و همچنین به عنوان یک انگیزه خرید عمل کند. امروز انواع بسته بندی ماهی با قیمت های گوناگون از ارزان تا گران قیمت وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

نایلون بسته بندی ماهی (کم هزینه ترین نوع بسته بندی)

یکی از انواع بسته بندی های مناسب برای آنهایی که تازه شروع به کار کرده اند، استفاده از بسته بندی های نایلونی یا نایلکس است. که البته چون بسته بندی های نایلکس صدای زیادی تولید می کند، توصیه ما در مجموعه بسپارنگار استفاده از بسته بندی های نایلونی است که هزینه های کمتری نیز دربر دارد. اصولا استفاده از بسته بندی مناسب در کنار محصول با کیفیت باعث افزایش میزان فروش شما می شود و به همین جهت بخصوص برای آنهایی که تازه شروع به کار کرده اند، استفاده از بسته بندی بسیار کارآمد خواهد بود.

پاکت بسته بندی ماهی (بسته بندی ماهی صادراتی)

پاکت های بسته بندی به جهت سهولت استفاده از محبوب ترین و پر استفاده ترین بسته بندی ها برای مصارف اغذیه و مواد خوراکی به حساب می آيند که در صنعت به آنها سلفون ترس گفته می شود. همچنین دارای انواع متنوعی اعم از boop، cpp، opp و… می باشند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند اما وقتی با لمینت بر روی هم قرار می گیرند، این مقاومت بیشتر هم می شود. پاکت های بسته بندی ماهی چاپ پذیری بالا با نمایش ریزترین جزئیات را دارند و همینطور از  مواد سازنده پاکت های بسته بندی می توان برای انواع بسته بندی شفاف و رنگی در اشکال مختلف استفاده کرد.

از دیگر خصوصیات خوب پاکت بسته بندی ماهی می توان به امکان سفارشی سازی آن اشاره کرد. مثلا تولید آنها به صورت زیپ کیف که استفاده راحتی را برای مصرف کننده خود به ارمغان خواهد اورد و دسترسی به داخل آن نیز در زمان کم و راحت خواهد بود. همینطور بهره مندی از دسته قابل حمل یا سوراخ برای رگال داخل فروشگاه از جمله این سفارشی سازی ها می تواند باشد.

نایلون وکیوم ماهی

در این شکل از بسته بندی ماهی که تحت عنوان نایلون وکیوم ماهی معروف است، هوای داخل نایلون کاملا خارج می شود و بسته بندی به حالت فشرده شده و به قولی وکیوم در می آید که چون فرآیند هواگیری چاپ را خراب می کند، لذا امکان چاپ بر روی آن مقدور نیست و می بایست از لیبل پشت چسب دار برای تبلیغات نام و برند خود استفاده نمایید.

روکش پلاستیکی روی ظرف ماهی

برای آنکه ماهی تازه را به دست مشتریان و مخاطبان خود برسانید، به بسته بندی نیاز دارید که برای‌ اینکار علاوه بر ظروف پلاستیکی به یک روکش پلاستیکی نیز نیاز خواهید داشت. از اینرو می توانید از یک روکش لمینت شده روی ظروف پلاستیکی که امکان انجام تمام خدمات چاپی بر روی آن میسر است استفاده کنید.

معرفی یک بسته بندی شیک ماهی با قیمت مناسب

نوع دیگری از بسته بندی که هم قیمت مناسبی داشته و هم بسته بندی بسیار شیک و زیبایی دارد، بسته بندی های مدل چیپس و پفک است. این نوع بسته بندی ها که توصیه مجموعه بسپارنگار نیز هست، علاوه بر اینکه مقاومت بالایی دارند، از امکان چاپ پذیری بالایی نیز برخوردار بوده و امکان سفارش آنها در ضخامت بالاتر، جهت استفاده برای بسته بندی ماهی وجود دارد.

ما در مجموعه بسپار نگار با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در تولید بیش از ۱۰۰۰ نوع بسته بندی از جمله انواع پلاستیک بسته بندی ماهی به مخاطبان و مشتریان خود این نوید را می دهیم که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به همراه ارائه مشاوره های تخصصی از مجموعه ما دریافت خواهند داشت. بسته بندی محصول، گامی مهم برای تبدیل شدن به یک برند است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها