فیلم استرچ

فیلم استرچ

فیلم استرچ

تولید فیلم استرچ

بسته بندی یکی از مطمئن‌ ترین راه ها برای افزایش ماندگاری محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره است. فیلم استرچ که فرآیند بسته بندی شفاف را با حذف تعامل با هوا انجام می دهد به کمک خیلی ها می آید. به ویژه در حفظ مواد غذایی موثر است.

از اینرو بزرگترین حامیان آن افرادی هستند که به بهداشت اهمیت می دهند. آنها امکان مصرف مواد غذایی اضافی در روزهای بعد را فراهم می آورند و همینطور می توانند به عنوان وسیله ای برای ارسال محموله و جمع آوری زباله نیز عمل کنند. آنها در استفاده برای مواد غذایی از نفوذ میکروارگانیسم های مضر موجود در هوا به غذا جلوگیری می کنند و به همین سبب نیز در آشپزخانه ها پرمصرف هستند.

همچنین از فیلم استرچ، مخصوصا در نوع ضخیم آن برای بسته بندی اقلام و کالاهای مختلف استفاده می شود که عملکردی در جهت محافظت از خط و خش، لک و کثیفی و البته نو ماندن محصولات و… دارد. بر همین اساس از آنها می توان به عنوان قهرمان بسته بندی های صنعتی یاد کرد. امروز  پالت پیچی نقش مهمی در صنعت بسته بندی دارد و این نقش چنان پر اهمیت است که حتی بدون وجود آن ممکن است یک خط تولید متوقف شود. همچنین فیلم استرچ که با نام رول استرچ هم شناخته می شود در بین مردم به سلفون بسته بندی شهرت دارد.

تولید فیلم استرچ در تمام ابعاد و ضخامت ها

مجموعه بسپارنگار مفتخر است که یکی از اولین تولید کنندگان استرچ ۵ لایه با خاصیت کشسانی هر یک متر تا ۷ متر است. این خاصیت کشسانی بالا چیزی در حدود ۷۰۰ درصد می باشد که علاوه بر صرفه جویی و بهره وری در مصرف، باعث کاهش هزینه های شما می گردد. به علاوه ما در مجموعه بسپارنگار هیچ محدودیت تولیدی در ابعاد و اندازه یا ضخامت برای قبول سفارش فیلم استرچ نداریم و همچنین کیفیت محصولاتمان را از جمله کیفت فیلم استرچ به لحاظ کشسانی و چسبندگی ضمانت می کنیم. وقتی از کیفیت مثلا کشسانی صحبت می شود یعنی اینکه با کشش های جزئی و ضربه های معمولی پاره نشود و بتواند از بسته بندی محافظت خوبی به عمل آورد.

استرچ رنگی بسته بندی

یکی از مواردی که ممکن است از استرچ رنگی بسته بندی استفاده شود، مشخص نشدن محتویات داخل بسته بندی است. از اینرو شرکت هایی که به چنین فیلم های استرچ نیاز دارند، می توانند آن را در تمام رنگ بندی ها از جمله مشکی، بدون محدودیت از مجموعه بسپارنگار سفارش دهند. یکی از تکنیک هایی که در بسپارنگار برای فرآیند فیلم استرچ رنگی به کار برده می شود، رنگ پاشی است که با کیفیت ۱۰۰ درصد انجام می پذیرد.

نایلون استرچ چیست؟

نایلون استرچ محصولی است که از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شود که بخاطر خاصیت کشسانی و قابلیت چسبندگی به یکی از بهترین ها برای بسته بندی در صنایع تولیدی بدل گشته است. امروز صنایع تولیدی برای نو نگه داشتن محصولات خود و همینطور محافظت از آنها در برابر آسیب هایی چون خط و خراش یا لک و کثیفی از نایلون استرچ استفاده می کنند. همچنین نایلون استرچ به لحاظ قیمتی نیز یکی از بهترین انواع لوازم بسته بندی محصولات محسوب می گردد و یکی از دلایل محبوبیت آن نیز همین موضوع است.

قیمت رول استرچ

برای استعلام دقیق قیمت رول استرچ به جهت تغییرات لحظه ای و روزانه مواد اولیه پتروشیمی، می بایست با همکاران ما در وب سایت مجموعه بسپار نگار تماس حاصل فرمایید. اما با اینحال روند تعیین قیمت رول استرچ بر حسب همین مواد اولیه پتروشیمی و بر حسب کیلوگرم محاسبه می گردد. ضمن اینکه سفارشات بیشتر با تخفیف هایی همراه خواهد بود.

ابعاد رول بسته بندی استرچ

لازم است بدانید که تمام ابعاد رول بسته بندی استرچ اعم از طول، عرض، ضخامت و البته تعداد لایه های آن قابل سفارشی سازی توسط مشتری است. یعتی مشتری می تواند بر اساس نیاز و بودجه خود، در ابعاد مورد نظرش به مجموعه بسپارنگار سفارش رول بسته بندی استرچ بدهد.

فیلم استرچ غذایی

آن دست از فیلم استرچ هایی که برای محصولات غذایی استفاده می شوند، به عنوان فیلم استرچ غذایی شناخته می شوند. آنها دارای مواد اولیه فود گرید هستند که در تماس بودن آنها با مواد غذایی به لحاظ بهداشتی مشکلی ایجاد نمی کند و کاملا بهداشتی هستند.

اضافه کردن موارد خاص در سفارش سلفون

قابلیت های سفارشی سازی فیلم استرچ در مجموعه بسپارنگار بسیار گسترده است و حتی می توانید موارد خاصی نیز در سفارش سلفون به آن اضافه کنید. این موارد خاص اعم از سفارش تولید به صورت رنگی یا مات، سفارش تولید با مقاومت بالا در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید Anti UV و همینطور سفارش تولید با قابلیت ضد الکتریسیته ساکن Anti Static که مانع جذب گرد و غبار بر روی سلفون می شود اشاره کرد.

انواع بسته بندی با استرچ

استرچ را معمولا به دو شکل دستی یا اتوماتیک پالت بندی می کنند که در نوع دستی با دخالت نیروی انسانی و در نوع اتوماتیک با ماشین آلات اتوماتیک انجام‌ می پذیرد.

از اینرو چنانچه قصد دارید بهترین تولیدات فیلم استرچ را متناسب با نیاز و بودجه خود و همینطور به صورت سفارشی سازی شده تهیه نمایید، مجموعه بسپارنگار با توانمندی های بسیار بالایی که در حوزه صنعت بسته بندی دارد، این امکان را برای شما فراهم ‌نموده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها