فیلم پلی اتیلن سه لایه

فیلم پلی اتیلن سه لایه

فیلم پلی اتیلن سه لایه

اصولا فیلم پلی اتیلن یک فیلم ترموپلاستیک است که از پلیمریزاسیون مونومر اتیلن گازی تحت فشار و دمای بالا تشکیل می شود. (Ch2=ch2) این فیلم های شفاف بیش از سایر فیلم ها در چاپ و بسته بندی و در هنگام تولید جعبه های بسته بندی آسپتیک، به صورت لایه ای استفاده می شوند.

آنها بخصوص برای بسته بندی میوه ها و سبزیجات، محصولات نانوایی و بسته بندی های دارویی، لمینت ها و کواکستروژن ها به دلایلی چون دوام بالا، قابلیت آب بندی حرارتی و ویژگی کم هزینه بودن ترجیح داده می شوند که البته شفافیت فیلم های پل پروپیلن (PP) را ندارند. با اینحال تمام محصولات پلاستیکی با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن تولید می گردند که در این میان فیلم پلی اتیلن سه لایه به معنای رول های نایلونی است که از سه لایه تشکیل یافته است.

فیلم پلی اتیلن سه لایه چه تفاوتی با تک لایه دارد؟

همانطور که از عنوان پیداست تفاوت در تعداد لایه های ساخت فیلم پلی اتیلن است. در واقع فیلم پلی اتیلن ۳ لایه در مقایسه با فیلم پلی اتیلن تک لایه، دارای ۳ لایه است که از سه ماردون رد شده و روی هم‌ پرس گشته است که البته ضخامت کم و مقاومت زیادی هم دارد و این سبب می گردد تا بتوان بعد از فرآیند تولید و رول کردن نایلون، با دوخت آن را به انواع مختلف بسته بندی تبدیل کرد. همچنین دستگاه تولید فیلم پلی اتیلن تک لایه با دستگاه تولید فیلم پلی اتیلن سه لایه متفاوت است.

کاربرد فیلم پلی اتیلن سه لایه چیست؟

چون فیلم های پلی اتیلن سه لایه از مقاومت بالایی برخوردار هستند از اینرو برای استفاده در بسته بندی های با وزن بالا مناسب هستند. لذا از آنها پس از اینکه به صورت فیلم تولید و رول شدند برای استفاده در بسته بندی های برنج و حبوبات و بطور کلی غلات با بسته بندی های سنگین استفاده می گردد. همچنین از دیگر کاربردهای فیلم پلی اتیلن سه لایه برای مصارف گلخانه ای است چراکه به جهت استحکام بالا از طول عمر بیشتری نیز به نسبت نمونه تک لایه خود برخوردار هستند.

چاپ روی نایلون پلی اتیلن

قبل از هرچیز باید بدانید که اصولا فرآیند چاپ بر روی فیلم های پلی اتیلن قبل از اینکه تبدیل به رول شود انجام می‌پذیرد. لذا وقتی که فرآیند چاپ و سپس رول انجام شد، حال اینجا دو انتخاب دارید. یا می توانید آن را به صورت بسته بندی های دوخته شده از ما در مجموعه بسپار نگار تحویل بگیرید یا اینکه خودتان در صورت داشتن دستگاه دوخت، کار بسته بندی را انجام دهید.

مجموعه تولیدی انواع محصولات پلی اتیلنی بسپارنگار، توانایی چاپ بر روی انواع محصولات پلاستیکی از ۱ تا ۸ رنگ Digital Esko را با متدهای چاپی گوناگون دارد. لذا برای اطلاع از قیمت چاپ و کلیشه با ما تماس برقرار کنید و یا اینکه طرح مورد نظر چاپی تان را برای ما ارسال نمایید.

انواع محصولات قابل تولید با مواد اولیه پلی اتیلن

قطعا شگفت زده خواهید شد اگرکه بدانید با مواد اولیه پلی اتیلن می توان تعداد بی شماری محصولات پلاستیکی اعم از نایلون و نایلکس، استرچ پلی اتیلن، نایلون شیرینگ پلی اتیلن، نایلون پلی اتیلن گلخانه و کشاورزی، سلفون پلی اتیلن، انواع بسته بندی های مواد غذایی و… تولید کرد. ‌

قیمت فیلم های سه لایه پلی اتیلن             

نکته ای که می بایست در هنگام سفارش این‌ محصولات بدان توجه داشته باشید این است که تک لایه بودن یا سه لایه بودن در قیمت تاثیری ندارد و صرفا قیمت بر اساس کیلوگرم تعیین‌ می گردد. اما قیمت هر کیلوگرم متناسب با حجم سفارش و همینطور قیمت روز مواد اولیه پلی اتیلن متغیر است و بر اساس آن قیمت گذاری می شود.

ما در مجموعه بسپارنگار به عنوان یک مجموعه تولیدی برتر در صنعت نایلون و پلاستیک، فعالیت های گسترده و متنوعی در حوزه صنعت بسته بندی از جمله تولید انواع فیلم های پلی اتیلن سبک و سنگین و نایلون جهت مصارف کلیه صنایع داریم. از اینرو می توانید با مراجعه به وب سایت این مجموعه در جهت سفارش نیاز خود به هر یک از محصولات تولیدی این مجموعه همچون فیلم پلی اتیلن سه لایه اقدام نمایید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها