پاکت های چند لایه

امروزه در صنعت‌های گوناگون برای بسته‌بندی محصولات مختلف از انواع پاکت چند لایه کرافت و پلیمری استفاده می‌کنند. پاکت چند لایه کرافت برای بسته‌بندی انواع قهوه، چای، خشکبار، شیرینی‌جات و موارد صنعتی استفاده می‌شود.

پاکت متالایز

به بسته‌بندی‌هایی که از جنسBOPP ، OPP ، CPP و پلی استر هستند و از این مواد اولیه تشکیل می شوند پاکت متالایز گفته می‌شود. این پاکت‌ها دارای مقاومت و قابلیت چاپ پذیری بسیار بالای هستند. از پاکت متالایز در صنایع بهداشتی، صنایع غذایی و صنعتی مورد استفاده می‌شود. پاکت متالایز انواع پاکت ایستاده شفاف، زیپ‌دار و دسته‌دار در رنگ ها و ابعاد مختلف با قابلیت چاپ دستی و دستگاهی را تولید می‌کند.

در بسیاری از پاکت‌ها از زیپ برای جلوگیری از ورود باکتری و گرد و خاک پس از باز کردن پاکت استفاده می‌کنند. همچنین پاکت فویل سه طرف دوخت با قابلیت آسان بازشو، دو رو فویل، یک طرف فویل و دورو شفاف را در انواع رنگ ها و ابعاد مختلف تولید می‌کند.

پاکت متالایز

پاکت صدفی

پاکت صدفی نوعی پاکت بسته بندی از جنس پلاستیک بوده که انواع مختلفی دارد به طور مثال ممکن است پاکت بسته بندی یک روی آن صدفی و روی دیگر آن از جنس پلاستیک شفاف باشد یا به طور یکدست از جنس صذفی باشد.

پاکت شفاف

پاکت شفاف برای بسته بندی محصولات مختلف مانند مواد غذایی گوناگون، بهداشتی، خشکبار و آجیل، ادویه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت شفاف از فیلم دو لایه پلی استر شفاف و فیلم پلی اتیلن شفاف تولید شده است.

پاکت فویل

پاکت فویل

فویل یا آلومینیوم یکی از محصولات بسته بندی می باشد. یکی از ویژگی های پاکت فویل غیر قابل نفوذ بودن آن نسبت به بخار و آب می باشد. پاکت فویل دارای صدها کاربرد بسته بندی در صنایع مختلف می باشد.

این پاکت یک واسط مناسب برای بسته بندی محصولاتی که به نفوذ عوامل بیرونی و جوی نظیر رطوبت، نور و اکسیژن هوا (که منجر به فساد مواد غذایی می شود) حساس هست تبدیل کرده.

پاکت کرافت

پاکت کرافت یکی از پرکار بردترین انواع پاکت های بسته بندی می باشد که کاهی رنگ است که در صنایع و مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

از مزایای پاکت کرافت بسته بندی می توان در عین مقاوم بودن به وزن بسیار سبک آن اشاره کرد . از این نوع پاکت به صورت زیپ دار و کاست دار مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت کرافت
برخی از نمونه کارها

بسپار نگار تولید کننده ای با 25 سال سابقه فعالیت موفق است که تا به امروز با شرکت های بزرگ و معتبر زیادی همکاری داشته است.

تولیدات بسپار نگار شامل موارد زیر می شود:

انواع نایلون، نایلکس، سلفون، شیرینک، پاکت چند لایه، استرچ، نایلون استرچ، فیلم استرچ، استرچ پالت بند، سلفون شیرینک، فیلم شیرینک، شیرینک رنگی، شیرینک بسته بندی، سلفون غذایی، سلفون پالت پیچ، سلفون مات و براق، نایلون صنعتی، انواع نایلون کشاورزی و گلخانه، چاپ نایلون، نایلون وکیوم، نایلون طرح دار، نایلون صنعتی، انواع پلاستیک بسته بندی، انواع پلاستیک چسب دار، پلاستیک حباب دار، نایلکس چاپی، نایلکس حباب دار، فیلم پلی اتیلن، کیسه پلی اتیلن، کیسه پلاستیک، کیسه فریزر و انواع گونی.

بسپار نگار با فعالیت گسترده طی این سال ها در صنعت نایلون و پلاستیک با بکارگیری نیروی های توانمند و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ظرفیت تولید ماهانه 2000 تن انواع محصولات پلی اتیلن آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است. در ادامه این گالری تصاویری از نمونه کارهای بسپار نگار را مشاهده خواهید کرد.

Group-1011@2x-1
دسته بندی پاکت های بسته بندی
پاکت های بسته بندی تولید شده در مجموعه بسپار نگار بدون محدویت در طرح، رنگ و سایز می باشد که در زیر به تعدادی از پاکت های بسته بندی اشاره می شود.
قیت پاکت

به علت هزینه پایین مواد اولیه برای تولید پاکت‌های چند لایه، قیمت پاکت‌ها نسبت به سایر محصولات بسته‌بندی پایین‌تر است. قیمت محصولات بستگی به نوع طرح و تعداد رنگ‌های مورد استفاده شده دارد، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق چاپ کافی است طرح مورد نظر را به مجموعه بسپار نگار ارجاع دهید.
مجموعه بسپار نگار قیمت هر محصول را با توجه به میزان سفارش و قیمت مواد اولیه پتروشیمی به شما ارائه می‌کند. همچنین برای استعلام قیمت محصولات و تعداد تیراژ تولید از طریق قسمت تماس با شرکت در ارتباط باشید.

Group-1011@2x-1

نتیجه گیری

با توجه به آنچه در مطالب ذکر شد مجموعه بسپار نگار که یکی از کامل‌ترین و مجهزترین شرکت‌ها در زمینه تولید و صادرات محصولات مختلف از جمله پاکت‌های چند لایه در دنیاست، در تولید انواع محصولات در زمینه تولید و چاپ انواع پاکت‌های چند لایه، زیپ‌دار ایستاده، ته کاست و بقل کاست مورد استفاده کلیه صنایع جهت بسته‌بندی کالاها در صنایع مختلف سابقه درخشان و بی‌نظیری دارد. شما به راحتی و با اطمینان خاطر می‌توانید با ارتباط با کارشناسان با تجربه در مجموعه بسپار نگار محصولات مختلف را تهیه کنید.