سلفون بسته بندی همبرگر

سلفون بسته بندی همبرگر

سلفون بسته بندی همبرگر

تولید سلفون بسته بندی همبرگر

امروز غالب مواد غذایی برای اینکه فروش بهتری داشته باشند و همینطور حمل و نگهداری آنها راحت تر باشد و از فساد و خرابی نیز در امان باشند، با استفاده از محصولات جذاب و مناسب بسته بندی می گردند. یکی از این مواد غذایی پر مصرف که بسیار محبوب نیز هست، همبرگر است که معمولا در بسته بندی های سلفونی قرار می گیرد تا هم از گزند فساد و خرابی در امان باشند و هم حمل و نقل و نگهداری آنها آسان باشد.

نکته دیگر در فرآیند بسته بندی محصولات، تبلیغات روی آن است که می تواند در جهت توسعه برندینگ بسیار موثر عمل کند. از اینرو بخشی از فعالیت ما در مجموعه بسپارنگار به تولید انواع بسته بندی های پلاستیکی مواد غذایی در تمام ابعاد و ضخامت ها اختصاص یافته است که برای چاپ روی آنها از چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital Esko استفاده می گردد.

ما در مجموعه بسپارنگار بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به تولید انواع بسته بندی های مواد غذایی اعم از متالایز، سه طرف دوخت، صدفی، opp و… از جمله سلفون بسته بندی همبرگر با نازلترین قیمت ها می پردازیم که البته ضمانت کیفیت بسته بندی و همینطور چاپ آن را تضمین می نماییم.

انواع بسته بندی پلاستیکی همبرگر

۲ فاکتور اساسی تعیین کننده نوع بسته بندی های پلاستیکی است. اول نوع نیاز فرد و دوم هزینه ای که قرار است انجام دهد. اصولا بسته بندی های پلاستیکی تنوع بسیار زیادی دارند که مبتنی بر این ۲ فاکتور تولید می گردند. لذا برای اینکه بدانید چه نوع بسته بندی متناسب با نیاز و هزینه شماست بهتر است با همکاران ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

جنس بسته بندی مواد غذایی

وقتی قرار است برای مواد غذایی، بسته بندی تولید شود به جهت تماس مستقیم پلاستیک با مواد غذایی حتما می بایست به لحاظ بهداشتی یک سری از موارد را در نظر گرفت. از اینرو در مجموعه بسپارنگار تمامی موارد بهداشتی لحاظ می شود و برای بسته بندی مواد غذایی از مواد اولیه فود گرید استفاده می گردد. همچنین چاپ از داخل به صورت آینه صورت می پذیرد. به علاوه بسته بندی مواد غذایی می بایست متناسب با نوع مواد غذایی باشد. مثلا اگر قرار است برای بسته بندی همبرگر از محصول بسته بندی مناسب استفاده شود، قطعا پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه OPP و COPP خواهد بود که از قابلیت چاپ بالایی نیز برخوردار هستند.

بسته بندی همبرگر برای رستوران ها (کاغذ بسته بندی همبرگر)

رستوران ها و اغذیه ها نیازی به بسته بندی وکیوم همچون تولید کنندگان همبرگر ندارند. آنها در اصل نیاز به یک پلاستیک جهت پیچیدن دور ساندویچ دارند که در عین حال تبلیغات برند آنها بر روی آن به نمایش درآید. ما در مجموعه بسپارنگار سفارش این دست از محصولات را نیز می پذیریم.

چاپ ۱ تا ۸ رنگ Digital Esko برای طراحی بسته بندی همبرگر

یکی از رازهای موفقیت در فروش محصولات، ظاهر بسته بندی آنهاست که هر چقدر جذاب و گیرا باشد، منجر به فروش بیشتر خواهد شد و همچنین یک چاپ و طراحی با کیفیت باعث تبلیغ بهتر محصول و البته توسعه برندینگ خواهد شد. ما در مجموعه بسپارنگار علاوه بر تضمین کیفیت چاپ، سفارش کار طراحی را نیز بر عهده می گیریم. به علاوه چنانچه از نمونه های چاپ آماده استفاده کنید، هزینه های بسیار کمتری را خواهید پرداخت.

بسته بندی های وکیوم برای گوشت (بسته بندی همبرگر منجمد)

مهمترین چیزی که برای بسته بندی گوشت از جمله همبرگر منجمد باید در نظر گرفت، نفوذ ناپذیری بسته بندی در برابر هواست. چراکه نفوذ هوا باعث فساد و خرابی گوشت می گردد. از اینرو برای بسته بندی گوشت از بسته بندی های وکیوم از جمله نایلون وکیوم استفاده می شود.

ما در مجموعه بسپارنگار با توجه به سابقه و تجربه ۲۵ ساله ای که در حوزه صنعت بسته بندی داریم، به یکی از بهترین مراکز عرضه انواع محصولات بسته بندی از جمله نایلون بسته بندی همبرگر بدل گشته ایم و می توانیم بهترین این محصولات را با نازلترین قیمت ها به مشتریان خود عرضه نماییم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


برچسب ها


مشاهده نمونه کارها