نایلکس

نایلکس در واقع همان فیلم پلی اتیلن سنگین است که بیشتر به شکل پلاستیک های دسته رکابی فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلکس ظاهری خشک و مقاوم دارد و در ضخامت های مختلف تولید می شود و به دلیل قدرت و تحمل وزن های بالا در تره بارها، میوه فروشی ها و صنف های که محصولات سنگین وزن دارند از نایلکس استفاده می کنند زیرا نایلکس پاره نمی شود و مقاوم است.

انواع نایلکس

نایلکس ها به صورت نایلکس فروشگاهی، و نایلکس تبلیغاتی در مدل های دسته زنبیلی(دسته بندی)، دسته تقویت، دسته موزی، دسته دار و دسته رکابی در بسپارنگار تولید کننده انواع کیسه های فروشگاهی خام و چاپ دار تولید می شود

نایلکس فروشگاهی

تولید نایلکس فروشگاهی

نایلکس فروشگاهی جزو دسته محصولاتی به شمار می رود که امروزه هر فروشگاه، بوتیک، تره بار و یا هرجایی که خرید انجام می شود نیاز به این مدل نایلکس برای بسته بندی محصولات خود دارد تا در اختیار مشتری قرار دهد و از آن برای قراردادن محصولات خریداری شده خود درون آن استفاده کند.

نایلکس فروشگاهی در سایزهای مختلف و دارای نمونه های مختلفی از قبیل دسته زنبیلی(دسته بندی)، دسته تقویت، دسته موزی، دسته دار و دسته رکابی می باشد.

نایلکس فروشگاهی

تولید نایلکس تبلیغاتی

تبلیغ موثرترین روش برای معرفی کالا و خدمات است. امروزه هر فروشگاهی جهت ارائه و فروش محصولات خود نیاز به یک نایلکس فروشگاهی دارد که علاوه براینکه محصولات فروخته شده را در آن قرار دهد، لوگو و مشخصات فروشگاه خود را بر روی آن چاپ کند تا از یک تبلیغات محیطی روان و رایگان در سطح شهر استفاده کند.

چاپ روی نایلکس تبلیغاتی به دو صورت چاپ عمومی و چاپ اختصاصی اجرا می شود، که چاپ عمومی همان نایلکس های آماده در بازار می باشد و چاپ اختصاصی نیز همان چاپ لوگو، مشخصات فروشگاه و شعار تبلیغاتی اختصاصی مشتریان است و چاپ به 3 روش چاپ هیلو، چاپ فلکسو و چاپ سیلک انجام می شود.

نایلکس تبلیغاتی
نایلکس تبلیغاتی
Group-1011@2x-1

انواع نایلکس

پلاستیک های دسته دار که با جنس نایلکس تولید می شوند به سه نوع مختلف دسته موزی، زنبیلی(دسته بندی) و دسته رکابی تقسیم می شوند
نایلکس دسته موزی

نایلکس دسته موزی به دو صورت ساده و دسته تقویت تولید می شود و از نظر ظاهری بسیار شکیل از نایلکس های دسته رکابی می باشد و مورد استفاده بیشتر فروشگاه ها بوده و به صورت چاپی و ساده عرضه می شود. نایلکس دسته موزی در رنگ های مختلف تولید می شود و حداکثر تحمل نایلکس دسته موزی 5 کیلوگرم می باشد. 

نایلکس دسته بندی(زنبیلی)

نایلکس دسته بندی که به دسته زنبیلی هم شناخته می شود بخاطر حالت فانتزی و کیفیت بالایی که دارد در مصارف مختلفی استفاده می شود. این نوع نایلکس از جنس درجه یک تولید شده و دسته های آن به صورت بندی می باشد، این کیسه ها برای بوتیک ه، فروشگاه های کیف و کفش و کسانی که دنبال یک کیسه شیک برای تبلیغات و فروشگاه هود هستند مناسب است.

نایلکس دسته رکابی

نایلکس دسته رکابی به صورت شفاف و غیرشفاف و در رنگ های مختلف تولید می شود. پلاستیک دسته رکابی به دلیل نوع طراحی دارای مقاومت و تحمل وزن بیشتری نسبت به نمونه های دسته موزی و دسته زنبیلی است

برخی از نمونه کارها

بسپار نگار تولید کننده ای با 25 سال سابقه فعالیت موفق است که تا به امروز با شرکت های بزرگ و معتبر زیادی همکاری داشته است.

تولیدات بسپار نگار شامل موارد زیر می شود:

انواع نایلون، نایلکس، سلفون، شیرینک، پاکت چند لایه، استرچ، نایلون استرچ، فیلم استرچ، استرچ پالت بند، سلفون شیرینک، فیلم شیرینک، شیرینک رنگی، شیرینک بسته بندی، سلفون غذایی، سلفون پالت پیچ، سلفون مات و براق، نایلون صنعتی، انواع نایلون کشاورزی و گلخانه، چاپ نایلون، نایلون وکیوم، نایلون طرح دار، نایلون صنعتی، انواع پلاستیک بسته بندی، انواع پلاستیک چسب دار، پلاستیک حباب دار، نایلکس چاپی، نایلکس حباب دار، فیلم پلی اتیلن، کیسه پلی اتیلن، کیسه پلاستیک، کیسه فریزر و انواع گونی.

بسپار نگار با فعالیت گسترده طی این سال ها در صنعت نایلون و پلاستیک با بکارگیری نیروی های توانمند و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ظرفیت تولید ماهانه 2000 تن انواع محصولات پلی اتیلن آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است. در ادامه این گالری تصاویری از نمونه کارهای بسپار نگار را مشاهده خواهید کرد.

Group-1011@2x-1
محصولات تولید شده از نایلکس کدامند؟
محصولاتی که از نایلکس تولید می‌شوند ۸۰ درصد از پلی اتیلن سنگین و ۲۰ درصد از پلی اتیلن سبک هستند که دوخت‌پذیری و انعطاف‌پذیری بهتری دارند. در ادامه به تعدادی از محصولاتی که از نایلکس تهیه می‌شوند اشاره خواهیم کرد.
قیمت گونی

قیمت انواع متفاوت نایلکس براساس میزان سفارش‌ها محاسبه می‌گردد. بنابراین قیمت نهایی محصول را با توجه به کیلوگرم و قیمت مواد اولیه ارائه می‌کنند. شما برای استعلام قیمت محصولات و تعداد تیراژ تولید از طریق قسمت تماس با مجموعه بسپار نگار در ارتباط باشید.

Group-1011@2x-1
نتیجه گیری
با توجه به آنچه ذکر شد توجه به مشخصات نایلکس، به شما کمک می‌کند این محصول را از نایلون به درستی تشخیص دهید. همچنین در مجموعه بسپار نگار که یکی از کامل‌ترین و مجهزترین شرکت‌ها در زمینه تولید و صادرات نایلون و پلاستیک در دنیاست و در تولید انواع نایلکس در زمینه نایلکس‌های تبلیغاتی، نایلکس‌های دسته رکابی، کیسه‌های زباله، نایلکس دسته زنبیلی، نایلکس دسته تقویت و نایلکس دسته موزی سابقه درخشان و بی‌نظیری دارد، شما به راحتی و با اطمینان خاطر می‌توانید انواع نایلکس و محصولات پلاستیکی دیگر را با ارتباط با کارشناسان فروش این مجموعه تهیه نمایید.